Kategorie

O firmie

Czy kiedykolwiek myślałeś o tym żeby cofnąć czas ? Czy jesteś miłośnikiem stylu, elegancji i dobrego smaku ? Jeśli tak to trafiłeś na idealne dla siebie miejsce. Zapraszamy do świata mebli antycznych,  świata w którym każdy z oferowanych przez nas przedmiotów jest unikalny i niepowtarzalny, posiadający własną historie. Posiadamy niebywałe okazy mebli pochodzących z ubiegłego stulecia, powojennych, międzywojennych oraz antyków, wyróżniających się spośród innych nie tylko szykowną elegancją ale również i funkcjonalnością.

W dobie XXI wieku, minimalizmu, prostoty i powściągliwości wystroju wnętrz, my powracamy do klasycznych form, przepełnionych brakiem ograniczeń zdobniczych oraz jedynymi w swoim rodzaju wzorami i kształtami. Głęboko wierzymy że każdy z oferowanych przez nas mebli posiada własną "duszę", która doda niebywałego klimatu i atmosfery każdemu wnętrzu. Każdy z oferowanych przez nas mebli przechodzi proces renowacji, aby przywrócić mu dawną świetność i blask.

Antyquariat.pl to młoda firma , zajmująca się sprzedażą wyrobów jubilerskich antyków oraz starych i ciekawych przedmiotów kolekcjonerskich. Od czerwca 2014 r. prowadzimy salon sprzedaży przy ul. Ordynackiej 11 lok 13 w Warszawie.Nasza firma cieszy się uznaniem wśród setek klientów. Nasze wyjątkowe i piękne meble wypełniają wnętrza rodowych dworków, restauracji, urzędów , licznych muzeów oraz domy indywidualnych klientów miłujących sztukę . W naszym salonie, każdy kto kocha wyjątkowe przedmioty i dzieła z duszą znajdzie coś dla siebie.

W bogatej ofercie naszego salonu znajdziecie Państwo oryginalne i unikatowe przedmioty, które są starannie wyselekcjonowane.  Dbając o komfort Gości i Klientów Art. Investment  , służymy Państwu wszelką pomocą w przypadku jakichkolwiek trudności w korzystaniu z naszego sklepu. Wyjaśnimy Państwa wątpliwości związane z wyborem konkretnego produktu z naszej oferty, z kolejnymi etapami składania oraz realizacji Państwa zamówienia.

Nasze wieloletnie doświadczenie pomoże Państwu wejść w zaczarowany świat dawnych lat...

Zapraszamy !