Kategorie

Regulamin

Właścicielem sklepu internetowego „antyquariat.pl” jest  Art. Investment Sp. z o.o. z siwdzibą w Warszawie przy ul.  Ordynacka, nr 11, lok. 13,  NIP: 5252570745, Krs nr 0000480661 konto: 23 2490 0005 0000 4530 6138 0686 ALIOR BANK INGBPLPW

Zamówienia można dokonywać na stronie www.antyquariat.pl przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu przez cały rok, lub osobiście w siedzibie w godzinach otwarcia.

Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu.

Warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest założenie konta użytkownika, prawidłowe wypełnienie danych teleadresowych z poprawnym, istniejącym adresem e-mail i numerem telefonu pod którym można potwierdzić złożenie zamówienia.

Za zakupiony towar firma Art. Investment Sp. z o.o. wystawia paragon lub na prośbę kupującego fakturę vat-marża ( aby otrzymać fakturę vat-marża należy podać dokładne dane firmy oraz NIP)
- wystawiamy również na niektóre antyki faktury vat 23%

Towar w wartości powyżej 2100zł dostarczamy do klienta na terenie Polski za darmo, własnym transportem (czas realizacji do 4 tygodni od daty otrzymania zapłaty). Meble o mniejszej wartości, ale dużych gabarytów, dostarczamy za dodatkową opłatą od 50zł-350zł w zależności od odległości miejsca do jakiego towar mamy dostarczyć.  Drobne rzeczy wysyłamy kurierem i koszt przesyłki pokrywa kupujący zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej lub wybranego kuriera.  

Sprzedający dostarcza towar pod wskazany adres Kupującego. Sprzedający nie odpowiada za wniesienie ciężkich mebli do środka, po schodach itp.   

Kupujący w momencie odbioru przesyłki od firmy kurierskiej lub poczty zobowiązany jest do sprawdzenia czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu oraz ustalenia jej kompletności w obecności kuriera, w razie jakiejkolwiek szkody niezwłocznie spisać protokół w obecności kuriera. 

 
Złożenie zamówienia jest równoznaczne z wyrażaniem zgody Zamawiającego na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych przez sklep „antyquariat.pl”  W celu realizacji zamówienia klient ma prawo do wglądu, dokonywania poprawek oraz do żądania zaprzestania wykorzystywania swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29 sierpnia 1997r.
Sklep „antyquariat.pl” zobowiązuje się do nie udostępniania danych Zamawiającego innym firmą lub osobą trzecim.

Zamówienie potwierdzone, zgodnie z Art. 66. ust. 1 KC, traktowane jest jako złożone oświadczenie woli.

Zamówienie złożone w formie elektronicznej będzie potwierdzone telefonicznie lub e-mailowo przez sklep „antyquariat.pl” nie później niż w ciągu 2dni roboczych z wyłączeniem świąt i urlopów.

Sklep „antyquariat.pl” zastrzega sobie prawo odstąpienia od zamówienia w przypadku niemożliwości jego realizacji. W przypadku przedłużenia się terminu realizacji zamówienia sklep  „antyquariat.pl” zobowiązuje się powiadomić niezwłocznie Zamawiającego. Zamawiający ma w takim przypadku prawo do odstąpienia od zamówienia a firma „antyquariat.pl” zwróci mu wszelkie przedpłaty, przelewem na jego konto.

Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT-marża. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili potwierdzenia zamówienia przez sprzedającego. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się na stronie internetowej, wprowadzania nowych towarów do sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian w dowolnym momencie.

Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.

W tytule przelewu należy podać numer zamówienia, na wpłaty czekamy 7dni po złożeniu zamówienia, w przypadku braku wpłaty i braku kontaktu z kupującym zamówienie będzie anulowane.
Towar w sklepie „antyquariat.pl” stanowią wyłącznie przedmioty używane i jako takie noszą ślady użytkowania.

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku o ochronie praw konsumenta, jeśli towar nie był używany i pozbawiony opakowania, kopiowany lub w żaden inny sposób zniszczony lub wykorzystany można go zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.   Prosimy o zakup przemyślany. Przed zakupem klient może obejrzeć osobiście wszystkie przedmioty znajdujące się w naszym sklepie, w siedzibie w Warszawie przy ul. Strzeleckiej 27/29. Prośbę o zwrot należy zgłosić telefonicznie lub e-mailowo. W przypadku zwrotu Kupujący pokrywa koszty transportu zwrotnego do Sprzedawcy, lub Sam zwraca towar w nienaruszonym stanie. W przypadku gdy towar był dostarczony gratis przy zakupie powyżej 2100zł przez Sprzedawcę, Kupujący przy zwrocie ponosi również ten koszt dostawy. Razem z towarem należy zwrócić dowód zakupu. Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odesłanych do Nas za pobraniem.

Informacje dotyczące towarów podane na stronie sklepu Sprzedającego nie stanowią oferty lecz zaproszenie do rokowań.

Treść regulaminu może ulec zmianie bez uprzedzenia.

- Sklep internetowy antyquariat.pl korzysta z produktu Google Analytics w celu śledzenia i zbierania kluczowych danych poprzez pozostawione przez użytkownika "ciasteczko". Zgromadzone dane pozwalają na dostosowanie sklepu internetowego do potrzeb swoich użytkowników.